Jak používat návleky na penis

Jak se používají nástavce a návleky na penis

Na úvod je třeba předeslat tu skutečnost, že použití jednotlivých návleků a nástavců je poměrně individuální. Pokud si vyberete nějaký z nástavců, tak byste neměli automaticky počítat s tím, že se všechny používají stejným způsobem.

Pakliže si koupíte některý z návleků a nebo nástavců, tak si určitě nezapomeňte přečíst návod, který je v drtivé většině součástí balení. Pokud samotný návod k použití nenajdete přiložený k danému výrobku, tak určitě nezoufejte a podívejte se na internetu. Určitě najdete příslušné internetové stránky, které bývají opatřeny jak návodem k použití, tak mnohdy také fórem, ve kterém se dozvíte poznatky samotných uživatelů této  erotické pomůcky a nebo nástavce.

Když se budeme zabývat samotným použitím nyní, tak je třeba říct, že obsluha je velmi jednoduchá. Předem je třeba říct, že návleky na penis je nutné použít na ztopořený penis.

Poté, co vytáhnete samotný nástroj z krabice, je třeba se podívat, jestli je součástí balení také lubrikační gel. Uvědomte si, že návleky na penis, nenjsou tak jednoduchá záležitost, kterou si jen tak koupíte a použijete. Není to jednoduše erotické prádlo, jež si můžete obléct hned po příchodu domů.

Lubrikační gel natřete jak na samotný penis, tak také zevnitř návleku. Dejte si pozor na velké množství lubrikantu, jelikož při jeho přespřílišné aplikaci dojde k tomu, že bude sklouzávat ze samotného údu a z milování nebudete mít nic. Návlek je nutno natáhnout až na konec samotného penisu, tedy ke kořenu.

Pokud budete chtít dosáhnout lepšího skluzu, tak si klidně potřete i samotný povrch návleku. Ideálním lubrikačním gelem se jeví ten, který je na vodní bázi. Olejový rubrikant je o něco více agresivnější.

Mohlo by Vás také zajímat…

Navštivte naše další stránky, kde Vám představíme i jiné erotické pomůcky a luxusní erotické prádlo. Víte, jak se používá nafukovací panna? Jak vybrat vhodné lubrikanty, jak používat vakuové pumpy, nebo umělé vagíny? I to se dozvíte na našich webech.

Komentáře nejsou povoleny.