Jak se používají návleky na penis

Proč používat návleky na penis?

Pakliže se rozhodnete používat některé návleky na penis, tak k tomu musíte mít jistě nějaký důvod. Když se o několika důvodech zmíníme, tak uvidíte, že se možná zařadíte do některé ze skupin lidí, kterou budeme jmenovat.

První sortu uživatelů nástavce na penis tvoří muži, kteří si chtějí svůj penis nějakým způsobem zvětšit. Může se tak dít jak do délky, tak také do šířky. Širší penis rozhodně není na škodu, jelikož zpravidla stimuluje ženské pohlavní orgány mnohem lépe než tenký.

Co se týká délky penisu, tak u té už to není to úplně nejideálnější řešení, jelikož v samotném konci penisu, který je tvořen přídavnou částí již není takový cit.

Druhým poměrně prozaickým důvodem, proč používat návleky na penis , je dosažení kvalitnějšího sexu. Právě pomocí návleků  na penis byste měli dosáhnou mnohem většího vzrušení u vaší partnerky, popřípadě partnera. Pokud využijete služeb této erotické pomůcky, tak vězte, že výsledný efekt nástavce na penis se rozhodně projeví spíše u vaší partnerky než u vás. Díky tomu, že na různých návlecích jsou vytvarovány různé nerovnosti v podobě výstupků a drážek, dochází k mnohem silnějšímu tření. To pochopitelně vyvolává několikanásobně větší stimulaci a váš sex je obohacen o mnohem větší a hlubší prožitky.

Pokud chcete začít experimentovat pomalu, tak si pořiďte pouze kondom, který je vybaven drážkami a vše si vyzkoušejte tak nějak nanečisto. Samotné nástavce jsou co do vzrušení mnohem silnější a mohou v nich být zabudovány i vibrátory. Takové pomůcky by Vám měl nabídnout každý lepší sexshop.

Dalším důvodem použití návleků bývá často posílení erekce. Nástavce anebo kroužky působí tak, že zaškrtí nahromaděnou krev v penisu a pomohou ke kvalitnějšímu ztopoření penisu.

Mezi další důvody bychom také mohli zařadit i klasickou zvědavost.

Mohlo by Vás také zajímat…

Navštivte naše další stránky, kde Vám představíme i jiné erotické pomůcky a luxusní erotické prádlo. Víte, jak se používá nafukovací panna? Jak vybrat vhodné lubrikanty, jak používat vakuové pumpy, nebo umělé vagíny? I to se dozvíte na našich webech.

Komentáře nejsou povoleny.