Návleky na penis – materiály

Materiály, z nichž jsou návleky na penis vyrobeny

Jestliže se máme zmínit o materiálech, které se používají na výrobu návleků a nástavců na penis, tak můžeme začít třeba tím nejjednodušším. Ten je tvořen polyvinyl chloridem neboli PVC.

Jedná se o plast vyznačující se zejména svou tvrdostí, takže se používá spíše jako nástavec než návlek. Velkým plusem je jeho cena. Ta se pohybuje ve velmi nízkých relacích. Výhodou PVC je jeho odolnost vůči vodě a také ta skutečnost, že údržba návleku vyrobeného z PVC je velmi jednoduchá. Velmi zajímavý je také jemný a hladký povrch, který neobsahuje žádné ftaláty. Pokud tedy patříte k příznivcům hladkých, ale zároveň levných erotických hraček, tak si přijdete jistě na své. Skladovat byste měli tuto pomůcku na chladném místě. Ideální doplnění pro takovéto návleky na penis tvoří lubrikant založený na vodní a nebo silikonové bázi.

Více oblíbeným materiálem je bezesporu silikon. Jedná se o látku nepórovitou, která je však ale velmi vysoce kvalitní. Když si vezmeme samotný dotek, tak zjistíme, že je velmi podobný klasické lidské kůži. Velmi snadno je schopen přijmout teplotu, takže si můžete takto vyrobený návlek jak ohřát, tak naopak také ochladit. Jinak ze samotného silikonu se díky jeho oblíbenosti vyrábí také jiné pomůcky, jimiž jsou například různá dilda a nebo Fleshlight.

Pokud budete chtít opravdu kvalitu, tak si pořiďte kvalitní erotické pomůcky jako například výrobky Lelo.

Jako další látku můžeme jmenovat třeba vinyl. Ten je relativně měkký, nicméně ne do té míry jako gel. Jeho pórovitost se také vyznačuje mnohem menší mírou.

Mohlo by Vás také zajímat…

Navštivte naše další stránky, kde Vám představíme i jiné erotické pomůcky a luxusní erotické prádlo. Víte, jak se používá nafukovací panna? Jak vybrat vhodné lubrikanty, jak používat vakuové pumpy, nebo umělé vagíny? I to se dozvíte na našich webech.

Komentáře nejsou povoleny.