Návleky na penis na trhu

Jaké návleky na penis nalezneme na trhu?

Na trhu nalezneme nepřeberné množství různých návleků na penis. Pokud se vydáte do některého z obchodů, které nabízejí rozličné erotické pomůcky, tak se rozhodně nemusíte bát, že si z návleků nevyberete.

Pokud půjdeme po jednotlivých druzích nástavců a návleků, tak je třeba začít u těch základních. Tyto erotické pomůcky se vyznačují zejména válcovitým tvarem a jejich nasazení je v podstatě totožné s nasazováním kondomu jako takového. Pánové se tudíž nemusejí bát, že by jim dělalo problémy.

Tyto základní návleky na penis jsou určeny zejména pro muže, kteří chtějí nějakým způsobem zvětšit svůj penis jak do šířky, tak také do délky. Ideální je tato metoda zejména pro muže, kteří chtějí dosáhnou hodně rychlého efektu. Velmi zajímavým typem jsou takzvané texturové návleky na penis. Co se týká samotných textur, tak bude záležet jen a jen na vašem výběru. Koupit si můžete jak nástavec, který disponuje jemnými drážkami anebo výstupky, tak také nástavec disponující většími výstupky. Ten je schopen mnohem větší kvalitnější stimulace. Návleky na penis se vyznačují také svým tvarem, který zpravidla velmi dobře kopíruje kontury pánského pohlavního údu. Co se týká samotných vzorů a barev, tak volba bude podléhat zejména vašemu vkusu.

Poměrně zajímavým typem návleků se jeví také ty, které v sobě mají zabudovaný vibrační strojek. Právě tyto nástavce zaručují díky vibracím kvalitní stimulaci, která mnohdy pomáhá uspokojit oba dva partnery.

Pokud si koupíte návleky na penis s klitoritálním dráždičem, tak také jistě neprohloupíte, jelikož vaše partnerka si jistě přijde na své. Pokud sáhnete hlouběji do kapsy, tak si také můžete vybrat takový návlek, který je typický několika rychlostmi.

Mohlo by Vás také zajímat…

Navštivte naše další stránky, kde Vám představíme i jiné erotické pomůcky a luxusní erotické prádlo. Víte, jak se používá nafukovací panna? Jak vybrat vhodné lubrikanty, jak používat vakuové pumpy, nebo umělé vagíny? I to se dozvíte na našich webech.

Komentáře nejsou povoleny.