Návleky na penis – úvod

Muži jsou tvory, kteří mnohdy stále hloubají, jak by to s tou svou chloubou vymysleli, aby byla přeci jenom minimálně o něco málo delší. Co se týká sexu a penisu tak mnozí odborníci tvrdí, že na velikosti penisu skutečně záleží, nicméně v potaz je třeba brát i individualitu ženy.

Je na světě spousta lidí, kteří jsou se svým sexuálním životem spokojeni a jejich největší v uvozovkách pomůckou, kterou si kdy pořídili, se stalo erotické prádlo. Jsou ale také samozřejmě páry, ve kterých jsou buď muž anebo žena ochotni experimentovat a pořídit si něco, co by mohlo jejich sexuálnímu životu dát nové dimenze.

U žen bychom mohli zmínit třeba různé vibrátory a nebo také Lelo. Právě u žen jsou nasnadě tyto klasické pomůcky, které také mnohdy nahrazují muže jako takového.

Pánové to mají s erotickými pomůckami malinko jinak. Pokud si chtějí okořenit svůj milostný život, tak by měli sáhnou po některých návlecích a anebo nástavcích na penis. Návleky na penis jsou většinou dávány do stejné kategorie jako nástavce, jelikož ty se na penis v podstatě také navlékají. Pokud si dáte práci navštívit sexshop a pořídíte si některý ze zmiňovaných nástavců, tak určitě neprohloupíte a jeho služby oceníte jak vy sám, tak také vaše partnerka. Pro osamělé muže jsou pak určeny pomůcky typu Fleshlight.

Důvodů, proč použít některý z návleků či nástavců je hned několik. Každý je ale spojen jakýmsi zastřešujícím, který spočívá ve větším vzrušení jak partnera, tak také partnerky. Návleky na penis nepoužívají jen muži, kteří nejsou spokojeni se svou chloubou, ale také pánové, kteří si jen tak chtějí hrát a užít si více milování.

Pokud se budeme bavit o tom, jak takové návleky na penis vypadají, tak tím nejčastějším, o kterém byste ani neřekli, že patří do této kategorie, je kondom. Vždyť obyčejný kondomy jsou přeci  v podstatě také návleky na penis. Ostatně kondomy se vyrábějí také třeba drážkované pro dosažení většího vzrušení. Z dalších návleků jmenujme třeba ty silnějšího tvaru anebo vibrační návleky či vibrační kroužky.

Mohlo by Vás také zajímat…

Internetový erotický obchod Novyeshop.cz Vám přináší širokou nabídku erotického zboží, erotické pomůcky a erotické prádlo. Na stránkách tohoto eshopu tak najdete například feromony a přírodní afrodisiaka, širokou nabídku erotických pomůcek určených pro ženy, která zahrnuje třeba luxusní vibrátory a dilda, vibrační vajíčka, nebo venušiny kuličky. Pro pány jsou pak určeny například umělé vagíny a masturbátory oblíbených značek tenga a fleshlight. Z nabídky ostatních produktů můžeme vybrat třeba kondomy, masážní oleje, či lubrikační gely. Novyeshop.cz – Váš specialista na erotické pomůcky!

Navštivte naše další stránky, kde Vám představíme i jiné erotické pomůcky a luxusní erotické prádlo. Víte, jak se používá nafukovací panna? Jak vybrat vhodné lubrikanty, jak používat vakuové pumpy, nebo umělé vagíny? I to se dozvíte na našich webech.

Komentáře nejsou povoleny.